Personeel

Patrimoniumbeheer Lies(beth) Martens lies@svkzovl.be
  Emily Verbeke emily@svkzovl.be
  Thomas Dierickx thomas@svkzovl.be
  Pieter Couck pieter@svkzovl.be
Teamcoördinator patrimoniumbeheer Dorine Cougé dorine@svkzovl.be
Technische medewerkers Patrick Diependaele patrick@svkzovl.be
  Kenn De Cock kenn@svkzovl.be
Boekhouding Davy Van de Wiele boekhouding@svkzovl.be
  Sofie Ydens boekhouding@svkzovl.be
Huurbegeleiding Davy Verstichelen davy@svkzovl.be‌
  Eva Van der Biest eva@svkzovl.be
  Tim Van den Meerschaute tim@svkzovl.be
  Joyce Houvenaeghel joyce@svkzovl.be
  Herlinde Durnez inschrijvingen@svkzovl.be
  Lizy Van De Maele lizy@svkzovl.be
  Evelien De Lombaert evelien@svkzovl.be
Teamcoördinator huurbegeleiding Lieve DeSmet lieve@svkzovl.be
Onthaal en Administratie Magalie Dooremont administratie@svkzovl.be
Prospectieverantwoordelijke Sven Cornelis sven@svkzovl.be
Communicatieverantwoordelijke Bart Matthijs bart@svkzovl.be
Stafmedewerker personeel en organisatie Aurelie Vekeman aurelie@svkzovl.be
Algemeen directeur Jonas De Vlieger info@svkzovl.be